PopisMÍSTO VÝKONU: Kögel, s.r.o., U Dvořiska č.p. 1219, 565 01 Choceň 1
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- kontrola vstupního materiálu
- fyzické provádění kontroly výrobků
POŽADUJEME:
- zodpovědnost, pečlivost, dobrý zrak
- vzdělání technického směru, čtení technické dokumentace
NABÍZÍME:
- nástupní mzda 110 Kč/h + příplatky ze zákona
- případně HPP
KONTAKT: telefonicky (8 - 16 hodin) nebo osobně na pracovišti agentury (Jiráskova 154, Vysoké Mýto, 8 - 16 hodin) Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěSurety jobs s.r.o., pracoviště Kögel, s.r.o., U Dvořiska 1219, 565 01 Choceň 1 Mzda minimálně110 Kč Nastoupit od2018-12-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-11-09T01:58:25

Společnost

Surety jobs s.r.o.
  • Surety jobs s.r.o.
  • Kontakt : Michaela Stratílková
  • Telefon : +420 736 701 801
  • Adresa : Surety jobs s.r.o., pracoviště Kögel, s.r.o., U Dvořiska 1219, 565 01 Choceň 1

Klíčová slova

hodin

místo

zákona

technické

dokumentace nabízíme

nástupní

mzda

kčh

příplatky

hpp kontakt