PopisMožnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou.

Náplň práce:
práce v potravinářském provozu; příjem, uskladnění a manipulace se zbožím ve skladu; příprava zboží k expedici a jeho výdej.

Požadujeme:
potravinářský průkaz; řidičský průkaz pro VZV- výhodou.

Nabízíme:
finanční ohodnocení dle znalostí a zkušeností; práci v atraktivním prostředí; přátelský přístup a kariérní růst.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na adresu: mainoffice@mesaverde-trade.com
Minimální vzděláníStřední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení SměnnostPružná pracovní doba PracovištěMESAVERDE s.r.o. - prac. Domaželice, Domaželice, areál bývalého zemědělského družstva Mzda minimálně15000 Kč Mzda maximálně16500 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-16T03:07:23

Společnost

MESAVERDE s.r.o.
  • MESAVERDE s.r.o.
  • Kontakt : Lenka Koblihová
  • Telefon : +420 739 890 565
  • E-mail : mainoffice@mesaverde-trade.com
  • Adresa : MESAVERDE s.r.o. - prac. Domaželice, Domaželice, areál bývalého zemědělského družstva

Klíčová slova

průkaz

prostředí

výhodounabízíme finanční

ohodnocení

dle

znalostí

zkušeností

práci

atraktivním

možnost