PopisPrvní kontakt zájemce e-mailem, telefonicky.

Náplň práce:
- sociální pracovník zajišťuje denní službu v NZDM DROM podle harmonogramu. Jeho práce převážně spočívá v poskytování služeb uživatelům služby a evidence práce:
- pracuje s dětmi a adolescenty ve věku 6 - 20 let;
- vede a aktualizuje individuální plány uživatelů služby;
- připravuje a realizuje volnočasové, vzdělávací a preventivní aktivity pro uživatele služby a vypracovává metodické listy;
- plánuje a účastní se jednorázových akcí, akcí mimo zařízení a pobytových akcí;
- eviduje práci s uživateli služby

Požadujeme:
" kvalifikaci sociální pracovník (podle zákona č. 108/2006 o sociálních službách) a orientaci v problematice sociální práce
" trestní bezúhonnost
" uživatelskou znalost práce na PC
" dobrý zdravotní stav
" dobré komunikační schopnosti
" kreativita
Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte nejpozději do 16. 8. 2019 na e-mail: jana.brenkova@drom.cz

Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostPružná pracovní doba PracovištěHvězdová 906/9, Zábrdovice, 602 00 Brno 2 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně25600 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-16T03:07:23

Společnost

DROM, romské středisko
  • DROM, romské středisko
  • Kontakt : Jana Břenková
  • Telefon : +420 602 784 434
  • E-mail : jana.brenkova@drom.cz
  • Adresa : Hvězdová 906/9, Zábrdovice, 602 00 Brno 2

Klíčová slova

práce

sociální

služby

pracovník

akcí

práci

službách

sociálních

zákona