PopisPROJEKTOVÝ INŽENÝR / INŽENÝRKA
- PP na domu určitou od 1. 8. 2019 do 31. 7. 2020, při vzájemné spokojenosti změna pracovního poměru na dobu neurčitou
- Náplň práce: Zodpovídá za všechny aspekty přidělených projektů jako vzorkování, testování, odsouhlasení specifikací a výkresové dokumentace, zajišťuje komunikaci se zákazníkem zaměřenou na získání požadavků a zájmů a pravidelné informování o průběhu projektu vč. sestavování a aktualizací akčních plánů a jejich koordinace, poskytuje podporu při auditech a návštěvách zákazníků, dohlíží nad plněním požadavků zákazníka, vytváří harmonogramy projektů a plánuje mezníky, koordinuje práci technického, výrobního oddělení a oddělení údržby za účelem optimálního průběhu projektu, sleduje proces tvorby dokumentace, výroby nástrojů a vzorkování nových referencí. Provádí práci dle požadavků Commercial Directra v souladu s pracovními předpisy pro danou činnost.Zajišťuje podporu obchodnímu oddělení jak v rámci firmy, tak v rámci sesterské společnosti EURAC Poole Ltd. a MDAP Dalian, zejména v oblasti technické podpory pro zákazníka Robert BOSCH Aftermarket GmbH, což zahrnuje mimo jiné správu "Bosch Master File", koordinaci tvorby a změn výkresové dokumentace, kontrolu výkresové dokumentace, tvorbu a změny Technical Data Sheets a Packaging Data Approval Sheets.
- Požadujeme: znalost AJ slovem i písmem podmínkou.
- Výhodou: znalosti projektového řízení, zkušenosti v technické přípravě výroby, znalost ISO 9001 a IATF 16 949, zkušenosti se vzorkovacím procesem a řízením nových projektů, MS Office, znalost NJ výhodou
- Nabízíme: zajímavou práci ve stabilní mezinárodní společnosti a finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pracovního postu; stravenky v hodnotě 70,00 Kč/1 odpracovanou směnu, docházkový bonus, 5 týdnů dovolené po odpracování jednoho celého kalendářního roku, příspěvek na penzijní připojištění, 13. plat, cafeteria Gallery ?eta - příspěvek na zdraví, sport, kulturu, rekreaci, …, stabilizační příspěvek
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: hana.vyravova@eurac-group.com
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěAreál ČKD Motory, a.s., Náchodská 738, Plotiště nad Labem, 503 01 Hradec Králové 16 Mzda minimálně35000 Kč Mzda maximálně60000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-17T01:55:43

Společnost

Eurac Hradec s.r.o.
  • Eurac Hradec s.r.o.
  • Kontakt : Hana Výravová
  • E-mail : hana.vyravova@eurac-group.com
  • Adresa : Areál ČKD Motory, a.s., Náchodská 738, Plotiště nad Labem, 503 01 Hradec Králové 16

Klíčová slova

dokumentace

práci

projektů

znalost

výkresové

požadavků

oddělení

tvorby

průběhu

projektu