PopisKNIHOVNÍK / KNIHOVNICE V HUDEBNÍM ODDĚLENÍ
- PP na dobu neurčitou, nástup 1.11.2019
- Náplň práce: samostatná jmenná a speciální katalogizace hudebnin a elektronických dokumentů podle stanovených metodik v knihovně s regionální působností, včetně zpracování retrospektivních záznamů, akvizice a profilování fondu hudebnin, práce s automatizovaným výpůjčním protokolem v hudebním oddělení, zajišťování knihovnických služeb, organizace a péče o knihovní fond hudebního oddělení, zastupování hudebního oddělení v odborných komisích NK ČR, poskytování základních knihovnických a bibliografických informací
poskytování základních hudebních informací, spolupráce na kulturních a vzdělávacích akcích oddělení pro veřejnost a odbornou veřejnost, evidence čerpání rozpočtu HO
spolupráce na správě přístrojů hudebního oddělení, v případě zájmu práce s multimédii
- Požadavky: knihovnické vzdělání SŠ s maturitou nebo VŠ, potřeba vzdělání v hudebním oboru (ZUŠ, SŠ, VŠ), aktivní nebo pasivní hudebnictví a zájem o hudební literaturu výhodou, znalost jmenné a věcné katalogizace (katalogizační pravidla, výměnný formát MARC21)
komunikační dovednosti, vstřícnost, vyšší počítačová gramotnost, výhodou znalost specializovaných programů - např. grafických, nahrávacích (Audacity aj.) a zkušenosti s tvorbou videí, samostatnost a schopnost práce v malém týmu, aktivní přístup, tvořivost, ochota rozvíjet se, zodpovědnost a pečlivost, morální bezúhonnost, zdravotní způsobilost, odolnost vůči stresu
výhodou kontakty v kulturním prostředí, základní technická gramotnost při obsluze a údržbě AV přístrojů
- Nabízíme: dovolená 5 týdnů, příspěvek na stravování, 2 dny zdravotního volna, kultivované, příjemné a moderní pracovní prostředí, možnost vzdělávání
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: samkova@knihovnahk.cz Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKnihovna města Hradce Králové - Wonkova, Wonkova 1262/1a, 500 02 Hradec Králové 2 Mzda minimálně19850 Kč Nastoupit od2019-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-16T03:07:23

Společnost

Knihovna města Hradce Králové
  • Knihovna města Hradce Králové
  • Kontakt : Lenka Samková
  • Telefon : +420 495 075 013
  • E-mail : samkova@knihovnahk.cz
  • Adresa : Knihovna města Hradce Králové - Wonkova, Wonkova 1262/1a, 500 02 Hradec Králové 2

Klíčová slova

oddělení

práce

hudebním

hudebního

znalost

vzdělání

výhodou

knihovnických

veřejnost

prostředí