PopisPožadavky:
" SŠ vzdělání, ekonomický směr výhodou
" Praxe na obdobné pozici a znalost programu Microsoft Dynamics Navision výhodou
" Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost
" Schopnost týmové spolupráce, ochota pomoci
Náplň práce:
" Evidence, účtování a archivace nákupních dokladů
" DPH, kontrolní hlášení, souhrnné hlášení, Intrastat
" Účtování bankovních výpisů, úhrady závazků, pokladna
" Kontrola pohledávek, upomínky, zápočty
" Evidence pošty
" Fakturace, komunikace s dopravci
Nabízíme:
" Práci v stabilní a dynamické společnosti
" Motivující finanční ohodnocení
" Práce na plný úvazek
" Nástup možný ihned
Pokud Vás tato nabídka zaujme, volejte na tel. 778 421 992, nebo zašlete životopis na e-mail vlckova@bematech.eu Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKošíkov 76, 595 01 Velká Bíteš Mzda minimálně23000 Kč Nastoupit od2019-07-17

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-17T01:55:43

Společnost

B E M A T E C H, s.r.o.
  • B E M A T E C H, s.r.o.
  • Kontakt : Lucie Vlčková
  • Telefon : +420 778 421 992
  • E-mail : vlckova@bematech.eu
  • Adresa : Košíkov 76, 595 01 Velká Bíteš

Klíčová slova

hlášení

požadavky quot sš

dynamické

úhrady

závazků

pokladna quot kontrola

pohledávek

upomínky

zápočty quot evidence

pošty quot fakturace