PopisNástup možný dle dohody.

Náplň práce:
ruční práce i práce se strojem.

Požadujeme:
vzdělání v oboru výhodou; předchozí zkušenosti z oboru vítány; nutná pečlivost; manuální zručnost.

Nabízíme:
možnost karierního růstu; zaměstnanecké slevy na zboží.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu na adresu: mrusek@email.cz.

Místo výkonu práce: BYTOVÝ TEXTIL Škodák a.s., Kainarova č.p. 282/7, 750 02 Přerov 2.

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěBYTOVÝ TEXTIL Škodák a.s. - pracoviště Přerov, Kainarova 282/7, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2 Mzda minimálně16500 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-16T03:07:23

Společnost

BYTOVÝ TEXTIL Škodák a.s.
  • BYTOVÝ TEXTIL Škodák a.s.
  • Kontakt : Martin Rusek
  • E-mail : mrusek@email.cz
  • Adresa : BYTOVÝ TEXTIL Škodák a.s. - pracoviště Přerov, Kainarova 282/7, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2

Klíčová slova

práce

oboru

nástup

zaměstnanecké

kainarova

škodák

textil

bytový

výkonu

mrusekemailczmísto