PopisPracovní náplň:
- Instalace, konfigurace a technická podpora 2Ring produktů a to jak vzdáleně, tak na místě u zákazníka
- Školení zákazníků v používání 2Ring produktů
- Testování nových verzí produktů
- Konfigurace interních systémů společnosti
- Komunikace se zákazníky v různých časových pásmech
Požadujeme:
- Plynulá znalost angličtiny slovem i písmem
- SŠ/VŠ vzdělání
- Dobrá znalost Windows prostředí
- Výhoda orientace v Unixovém a Cisco Voice prostředí
- Základní znalost SQL výhodou
- Chuť učit se novým věcem
Nabízíme:
- Samostatnou odpovědnou práci v mezinárodní společnosti s kvalitním finančním i odborným zázemím
- Možnost seberealizace
- Osobní i znalostní růst
- Vzdělávání formou školení a kurzů
- Příjemné pracovní prostředí v kreativním kolektivu
- Program zaměstnaneckých výhod
V případě zájmu nás kontaktujte emailem nebo telefonicky Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSOITRON CZ, s.r.o.-002, Generála Svobody 112/50, Liberec XIII-Nové Pavlovice, 460 01 Liberec 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-07-16

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-17T01:55:43

Společnost

SOITRON CZ, s.r.o.
  • SOITRON CZ, s.r.o.
  • Kontakt : Martin Gottfried
  • Telefon : +420 724 794 937
  • E-mail : mgottfried@2ring.com
  • Adresa : SOITRON CZ, s.r.o.-002, Generála Svobody 112/50, Liberec XIII-Nové Pavlovice, 460 01 Liberec 1

Klíčová slova

znalost

pracovní

2ring

seberealizace osobní

výhodou chuť

učit

novým

věcem nabízíme samostatnou

odpovědnou

práci