PopisPracovní náplň:
" Administrace procesu nákupu na základě platné legislativy
" Příprava výběrových řízení k veřejným zakázkám, organizační zajištění jejich průběhu
" Jednání s dodavateli, provádění průzkumu trhu
Výhodou je:
" Zkušenost s veřejnými zakázkami (zkušenost s NEN)
" Zkušenost s principy fungování státní správy (ideálně organizační složka státu nebo příspěvková organizace.

Zaměstnanecké výhody4): 5 týdnů dovolené + 5 dní zdravotního volna, stravenky v hodnotě 100,- Kč,
pružnou pracovní dobu, školení, kurzy, jazykovou přípravu

Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěÚstav pro studium totalitních režimů - 001, Siwiecova 2428/2, Žižkov, 130 00 Praha 3 Mzda minimálně21480 Kč Mzda maximálně32290 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-16T03:07:23

Společnost

Ústav pro studium totalitních režimů
  • Ústav pro studium totalitních režimů
  • Kontakt : Táňa Zábrodská
  • Telefon : +420 221 008 538
  • E-mail : tatana.zabrodska@ustrcr.cz
  • Adresa : Ústav pro studium totalitních režimů - 001, Siwiecova 2428/2, Žižkov, 130 00 Praha 3

Klíčová slova

pracovní

organizační

jazykovou

dovolené

správy

ideálně

složka

státu

příspěvková

organizacezaměstnanecké