PopisMísto výkonu práce: staveniště určené zaměstnavatelem v rámci území Hl. m. Prahy
Kontaktní osoba: Šejnoha Michal, tel.: 284000090, e-mail: sejnoha@im-stav.cz

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Podmínkou je vyučení v oboru zednické práce a min. 2 roky praxe

Před osobním pohovorem požadujeme zaslání životopisu na uvedený e-mail!

Náplň práce:
- Zednické práce na stavebních zakázkách
- Stavební práce podle projektové dokumentace, zdění, betonování, omítání, osazování oken a dveří, stavební izolace, stavba lešení, základní tesařské práce, dokončovací stavební práce, jednoduché přestavby budov, čtení stavebních výkresů, práce obkladačské, sádrokartonářské a zateplovací
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNeurčeno PracovištěIM-stav Praha s.r.o. - staveniště určené zaměstnavatelem v rámci území Hl. m. Prahy, Praha Mzda minimálně16500 Kč Mzda maximálně22000 Kč Nastoupit od2019-07-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-17T01:55:43

Společnost

IM-stav Praha s.r.o.
  • IM-stav Praha s.r.o.
  • Kontakt : Michal Šejnoha
  • Telefon : +420 284 000 090
  • E-mail : sejnoha@im-stav.cz
  • Adresa : IM-stav Praha s.r.o. - staveniště určené zaměstnavatelem v rámci území Hl. m. Prahy, Praha

Klíčová slova

práce

stavební

zednické

stavebních

místo

izolace

projektové

dokumentace

zdění

betonování