PopisMísto výkonu práce: Revoluční 1930/86, Ústí nad Labem.
Pracovní náplň: měření fyzikálních veličin, obsluha laboratorních přístrojů a zařízení, hodnocení výsledků analýz, měření vzorků, příprava, úprava, ukládání a likvidace laboratorních vzorků, příprava pomocných roztoků a činidel, příprava odměrných a standardních roztoků.
Požadujeme: ÚSO v chemickém oboru, praxe v oboru výhodou.
Nabízíme: mzdu 21 500,- Kč., zvýhodněné stravování, týden dovolené navíc.
Kontakt: Petra Rollingerová, personální oddělení, tel.: 477 162 270, rollingerova@spolchemie.cz
od 08:00 do 15:00 hod.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěRevoluční 1930/86, Ústí nad Labem-centrum, 400 01 Ústí nad Labem 1 Mzda minimálně21500 Kč Nastoupit od2019-03-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-01-26T04:10:45

Společnost

Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost
  • Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost
  • Kontakt : Petra Rollingerová
  • Telefon : +420 477 162 270
  • Adresa : Revoluční 1930/86, Ústí nad Labem-centrum, 400 01 Ústí nad Labem 1

Klíčová slova

oboru

měření

příprava

laboratorních

místo

zvýhodněné

roztoků požadujeme

úso

chemickém

praxe