PopisV případě zájmu zašlete Váš životopis (CV) na níže uvedený e-mail do pátku 11. ledna 2019. Vybraní zájemci budou pozváni k výběrovému řízení v druhé polovině ledna 2019. Nástup možný ihned.

Místo výkonu práce - Klášterec nad Ohří

Popis:
Jsme česká semenářská organizace zabývající se výrobou a prodejem osiv v tuzemsku i zahraničí. Pro naši společnost s výrobním závodem v Klášterci nad Ohří hledáme nového kolegu / novou kolegyni na pozici: laborant / laborantka – vedoucí podnikové laboratoře.

Náplň práce: - Provádění vstupní, mezioperační a výstupní kontroly osiv - Rozbory včetně stanovení vlhkosti a výtěžnosti osiv
- Komplexní laboratorní evidence
- Jednání s dodavateli osiv
- Příprava tisku etiket a návěsek
- Příprava podkladů pro vývozní doklady
- Související administrativní činnost aj.

Očekáváme:
- SŠ vzdělání (SŠZ, SŠO)
- Dobrou znalost práce na PC (MS Office, LabelPrint, internet)
- Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilitu, ochotu učit se novým věcem
- Schopnost umět se vcítit do potřeb zákazníka
- Výborné komunikační dovednosti
- Orientaci na výsledek
- Praxi na obdobné pozici
- ŘP skupiny „B“

Nabízíme:
- Zajímavou a rozmanitou práci
- Příjemné pracovní prostředí
- Pracovní poměr na dobu určitou 24 měsíců na základě pracovní smlouvy, následně na dobu neurčitou
- Zaškolení
- Nástupní plat 24.000 Kč

Doplňující informace:
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek (HPP) nebo poloviční (zkrácený) úvazek
Požadované vzdělání: SŠ nebo VŠ
Typ pracovního vztahu: Pracovní smlouva na dva roky
Požadované jazyky: – vítané jazyky: Angličtina / Němčina nebo Ruština (středně pokročilá)

Kontakt:
AROS-osiva s.r.o.
U Nádraží 77
431 51 Klášterec nad Ohří
Kontaktní osoba:
Ivana Fialová Tel.: +420 474 375 675
E-mail: fialova@aros.cz
WEB: http://www.aros.cz Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěAROS - osiva s.r.o. - přijímací pracoviště, U Nádraží 77, Miřetice u Klášterce nad Ohří, 431 51 Klášterec nad Ohří 1 Mzda minimálně24000 Kč Nastoupit od2019-02-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-19T02:16:04

Společnost

AROS - osiva s.r.o.
  • AROS - osiva s.r.o.
  • Kontakt : Ivana Fialová
  • Telefon : +420 474 375 675
  • Adresa : AROS - osiva s.r.o. - přijímací pracoviště, U Nádraží 77, Miřetice u Klášterce nad Ohří, 431 51 Klášterec nad Ohří 1

Klíčová slova

pracovní

práce

osiv

osiv

klášterec

jazyky

příprava

pracovního

ledna

vzdělání