PopisA11 z:17/7/2019 (HPP, DPP, DPČ)
Náplň práce:
- komunikace s klienty, spolupráce s našim Hypotečním centrem, Zprostředkování úvěrů, zajištění příjmů popř. investic.
Požadujeme:
- komunikativnost, flexibilitu
- praxe v oboru vítána, pro nové zájemce zajistíme vzdělávání a zápis u ČNB.
Nabízíme:
- k dispozici kancelář, příspěvek na NTB, mobilní telefon, tiskárnu
- po šesti měsících možnost využití operativního leasingu či dotace na vlastní kancelář.
Kontakt telefonicky, e-mailem viz výše. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěJan Kubalák pracoviště Frýdek-Místek, Antonínovo náměstí 92, Místek, 738 01 Frýdek-Místek 1 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-18T01:57:46

Společnost

Jan Kubalák
  • Jan Kubalák
  • Kontakt : Jan Kubalák
  • Telefon : +420 604 307 930
  • E-mail : jan.kubalak@smsfinance.cz
  • Adresa : Jan Kubalák pracoviště Frýdek-Místek, Antonínovo náměstí 92, Místek, 738 01 Frýdek-Místek 1

Klíčová slova

a11z1772019

měsících

čnbnabízíme

dispozici

kancelář

příspěvek

ntb

mobilní

telefon

tiskárnu