Popismísto výkonu práce - Kožlany
Způsob prvního kontaktu: e-mailem, telefonicky PO-PÁ 7:30-16:00
Náplň práce:
- údržba výrobních linek dle stanovených plánů, operativní údržba linek, přípravků, nástrojů a zařízení šroubováky, stoly, stojany, rozvody elektrické energie, přípravky pro pájení a kompletaci, stavba přestavba a zóning výrobních linek

Požadujeme:
- ŘP sk. B
- znalost použití strojů - fréza, soustruh, pila, svařování CO2
Zaměstnanecké výhody:
- stravenky, docházkový bonus, směnný bonus, příspěvek na důchodové pojištění, možnost kariérního růstu Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěJaponská 461, Kožlany, 331 44 Kožlany Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2019-02-04

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-02-05T02:41:18

Společnost

Amagasaki Pipe Czech s.r.o.
  • Amagasaki Pipe Czech s.r.o.
  • Kontakt : Markéta Čechová
  • Telefon : +420 377 517 111
  • Adresa : Japonská 461, Kožlany, 331 44 Kožlany

Klíčová slova

bonus

linek

údržba

výrobních

svařování

přestavba

zóning

linekpožadujeme

znalost

použití