PopisMísto výkonu práce: Marxova č.p. 219/28, Předlice, Ústí nad Labem.
Náplň práce: vaření pro max. 30 dětí předškolního věku a 5 dospělých podle norem a požadavků předškolního stravování.
Požadujeme: vyučení v oboru.
Nabízíme: platové podmínky 16 280,- Kč., FKSP - příspěvky na obědy, vitamíny, dovolené.
Kontakt: telefonicky od 22.7.2019 do 26.7.2019 8-10.30 hod. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMarxova č.p. 219/28, Předlice, 400 01 Ústí nad Labem 1 Mzda minimálně16280 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-18T01:57:46

Mateřská škola, Ústí nad Labem, Marxova 219/8, příspěvková organizace
  • Mateřská škola, Ústí nad Labem, Marxova 219/8, příspěvková organizace
  • Kontakt : Alena Bodrinová
  • Telefon : +420 725 090 750
  • E-mail : msmarxova@seznam.cz
  • Adresa : Marxova č.p. 219/28, Předlice, 400 01 Ústí nad Labem 1

Klíčová slova

práce

předškolního

místo

stravování požadujeme

dovolené kontakttelefonicky

vitamíny

obědy

příspěvky

fksp

podmínky