PopisNástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě paní Ing. Řezáčová tel.: 582 345 611, e-mail rezacova@mechanikapv.cz.
CO POŽADUJEME?
- střední odborné vzdělání (maturita výhodou)
- min. 1-2 roky praxe v oboru
CO BUDETE DĚLAT?
- identifikace závad s použitím diagnostických měřicích přístrojů
- stanovení rozsahu a způsobu opravy
- demontáž, montáž a seřizování mechanických, elektrických, elektronických, hydraulických a pneumatických součástí a systémů
- provádění funkčních zkoušek jednotlivých agregátů a prvků
CO NABÍZÍME?
zaměstnání ve stabilní a ekonomicky silné společnosti s dlouhou historií, odpovídající finanční ohodnocení v rozmezí 25 000-40 000 Kč/měs., možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu v rámci společnosti zvýhodněné stravování slevy na vlastní produkty (servisní služby, pronájem vozidel, nákup vozidel), slevy na partnerské produkty (pojištění, financování), moderní a přátelské prostředí, plný pracovní úvazek, HPP. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěLetecká 3753/2, 796 01 Prostějov 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-19T01:57:40

Společnost

Automechanika, a.s.
  • Automechanika, a.s.
  • Kontakt : Hana Řezáčová
  • Telefon : +420 582 345 611
  • E-mail : rezacova@mechanikapv.cz
  • Adresa : Letecká 3753/2, 796 01 Prostějov 1

Klíčová slova

vozidel

slevy

tel

produkty

společnosti

nástup

dalšího

možnost

kčměs

rozmezí