PopisPrvní kontakt e-mailem
Popis pracovní pozice: Naše společnost Outlet Eshops hledá manuální pracovníka na pozici obkladače. Pracovník bude realizovat obkládání koupelen, podlah z dlažby a vnějších obkladů.
Požadujeme:
- spolehlivost, pečlivost
- zkušenost s obkladačskými pracemi
- pozitivní přístup a chuť se učit něčemu novému
Nabízíme:
- příjemné pracovní prostředí
- zaměstnanecké benefity - stravenky, slevy na zboží
- dobré platové ohodnocení
- stabilní pracovní pozice formou hlavního pracovního poměru

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěOUTLET ESHOPS s.r.o.-prac., Hněvkovského 677/66a, Komárov, 617 00 Brno 17 Mzda minimálně14000 Kč Mzda maximálně19000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-18T01:57:46

Společnost

OUTLET ESHOPS s.r.o.
  • OUTLET ESHOPS s.r.o.
  • Kontakt : Bc. Petr Kříž
  • Telefon : +420 777 782 818
  • E-mail : petrkriz@outletexpert.cz
  • Adresa : OUTLET ESHOPS s.r.o.-prac., Hněvkovského 677/66a, Komárov, 617 00 Brno 17

Klíčová slova

pracovní

pozice

kontakt

benefity

přístup

chuť

učit

něčemu

novému nabízíme příjemné

prostředí zaměstnanecké