Popisdvousměnný provoz: 5:30 - 14:00, 14:00 - 22:00 hod.
Požadujeme: střední odborné (strojírenské výhodou), praxi na výrobních strojích minimálně 1 rok, technickou zručnost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem
Náplň práce: příprava, nastavení a seřizování strojů, čtení technické dokumentace, řešení problémů se zakázkou a strojem, běžná preventivní údržba strojů, spolupráce s mistry a systémovým manažerem
Nabízíme: přátelské prostředí rodinné firmy, příspěvek na stravování, mzda dle zkušeností.
Pokud Vás náplň práce zaujala, neváhejte nás kontaktovat.
Životopis, případně motivační dopis pošlete na uvedenou emailovou adresu. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěJar. Hůlky 1947, 370 07 České Budějovice 7 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně34000 Kč Nastoupit od2019-07-17

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-18T01:57:46

Společnost

Plojhar s.r.o.
  • Plojhar s.r.o.
  • Kontakt : Barbora Marešová
  • Telefon : +420 735 751 404
  • E-mail : barbora.maresova@plojhar.cz
  • Adresa : Jar. Hůlky 1947, 370 07 České Budějovice 7

Klíčová slova

práce

dvousměnný

stravovánímzda

údržba

strojůspolupráce

mistry

systémovým

manažerem nabízíme

přátelské

prostředí