PopisMísto výkonu práce: Železničářská č.p. 1385/29, Střekov, Ústí nad Labem. Práce v okrese Ústí nad Labem.
Náplň práce: práce na železničním spodku a svršku dle pokynů nadřízeného při využití mechanizace a strojového vybavení firmy.
Požadavky: zkušenosti na železničních stavbách.
Nabízíme: mzdu 20 000 - 23 500,- Kč., týden dovolené navíc, vhodné i pro absolventy.
Kontakt: zájemci se mohou hlásit na e-mail: kamila.pechacova@strabag.com nebo telefonicky.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěŽelezničářská 1385/29, Střekov, 400 03 Ústí nad Labem 3 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně23500 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-18T01:57:46

Společnost

STRABAG Rail a.s.
  • STRABAG Rail a.s.
  • Kontakt : Kamila Pechačová
  • Telefon : +420 475 300 158
  • E-mail : kamila.pechacova@strabag.com
  • Adresa : Železničářská 1385/29, Střekov, 400 03 Ústí nad Labem 3

Klíčová slova

práce

ústí

místo

dovolené

zkušenosti

železničních

stavbách nabízíme

mzdu

kčtýden

vhodné