PopisMísto výkonu práce: Úřad práce České republiky - Krajská pobočka v Plzni, Kontaktní pracoviště Rokycany, Palackého 162, 337 01 Rokycany
Hlavní náplň činnosti: provádí UoZ celým projektem (průchod UoZ jednotlivými aktivitami), předvýběr UoZ před vstupem do projektu, zajištění vstupu do projektu, individuální posouzení situace a předpokladů UoZ, vytvoření individuálního projektového plánu, motivační pohovory, individuální a skupinové poradenství, komunikace se spolupracujícími subjekty (útvar NSD, obce a města, NNO), doprovod UoZ na výběrová řízení v individuálních případech, vyplácení doprovodných opatření, příprava podkladů pro zprávu o realizaci, administrace projektu na KoP ÚP ČR, párování vhodných UoZ na pracovní místa.
Požadujeme: střední vzdělání s maturitní zkouškou nebo vyšší odborné vzdělání, velmi dobrá uživatelská znalost MS Office (Word, Excel), práce s lidmi, komunikační dovednosti, profesionální vystupování, asertivní chování, emoční odolnost, samostatnost, pečlivost, důslednost, flexibilita a spolehlivost, svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, praxe v oblasti státní správy - výhodou, řidičský průkaz sk. B - výhodou
Nabízíme: platové zařazení v souladu s platnými právními předpisy v 9. platové třídě, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku v závislosti na odváděné práci, pružná pracovní doba - plný úvazek, předpokládaný nástup: září 2019, pracovní poměr na dobu určitou (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou, nejdéle však po dobu realizace projektu)

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis, nejpozději do
31. 7. 2019 včetně na e-mailovou adresu: iveta.simanova@uradprace.cz

Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěÚřad práce České republiky, KoP Rokycany, Palackého 162, Střed, 337 01 Rokycany 1 Mzda minimálně18230 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-18T01:57:46

Společnost

Úřad práce České republiky
  • Úřad práce České republiky
  • Kontakt : Životopis zasílat na e-mail:
  • E-mail : podatelna.pm@uradprace.cz
  • Adresa : Úřad práce České republiky, KoP Rokycany, Palackého 162, Střed, 337 01 Rokycany 1

Klíčová slova

uoz

projektu

pracovní

práce

dobu

řízení

individuální

požadavků

nesplnění

pracoviště