PopisPrvní kontakt zájemce e-mailem.

Náplň práce:
- poskytování sociální služby Terénní programy dle § 69 zákona č. 108/2006 Sb. o soc. službách
- poskytování potřebných informací a asistence osobám v nepříznivé sociální situaci (předlužení, hrozba ztráty bydlení, dlouhodobá nezaměstnanost)
- jednání na úřadech, doprovod, pomoc s listinami
- práce v terénu v lokalitách ohrožených sociálním vyloučením na území města Brna
- práce v poradně v sídle organizace na ul. Hvězdová 9 v Brně

Požadujeme:
- kvalifikaci sociálního pracovníka (podle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách)
- dobrá orientace v sociální tématice
- znalost zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách, standardů kvality
- trestní bezúhonnost
- uživatelskou znalost práce na PC
- dobré komunikační schopnosti

Zaměstnanecké výhody:
- stravenky, 5 týdnů dovolené, supervize, vzdělávání

Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte nejpozději do 19. 8. 2019 na e-mail: radek.kratochvil@drom.cz

Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHvězdová 906/9, Zábrdovice, 602 00 Brno 2 Mzda minimálně26000 Kč Mzda maximálně27000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-18T01:57:46

Společnost

DROM, romské středisko
  • DROM, romské středisko
  • Kontakt : Radek Kratochvíl
  • Telefon : +420 777 477 822
  • E-mail : radek.kratochvil@drom.cz
  • Adresa : Hvězdová 906/9, Zábrdovice, 602 00 Brno 2

Klíčová slova

práce

zákona

sociální

službách

poskytování

sociálních

znalost

trestní

kvality

standardů