PopisNástup možný IHNED.

Náplň práce:
zahradnické práce; prodej zahradnického zboží

Požadujeme:
vyučení v zahradnickém obor výhodou; zkušenosti v oboru zahradnictví; zkušenosti s prodejem ovocných a okrasných stromů a keřů; znalost práce na PC; manuální zručnost; odolnost vůči stresu; trestní rejstřík bez záznamu.

Nabízíme:
zajímavou; odpovědnou a perspektivní práci; silné zázemí české společnosti; stravenky; dovolená navíc.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na adresu: prace@wintech.cz.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSeifertova 2834/33, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-18T01:57:46

Společnost

WT WINTECH a.s.
  • WT WINTECH a.s.
  • Kontakt : Hana Rajnošková
  • E-mail : ekonomika@wintech.cz
  • Adresa : Seifertova 2834/33, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2

Klíčová slova

zkušenosti

práce

české

trestní

rejstřík

záznamunabízíme zajímavou

odpovědnou

perspektivní

práci

silné