PopisMísto výkonu práce: V Klidu 3133/12, Severní Terasa, Ústí nad Labem.
Náplň práce: aktivizační a přímá obslužná práce s klienty sociálních služeb "domov pro seniory", "domov se zvláštním režimem" a "domov pro osoby se zdravotním postižením".
Požadujeme: absolvování akreditovaného kurzu "Pracovník v sociálních službách" nejpozději do 18 měsíců po nástupu.
Nabízíme: platové podmínky 15 390 - 23 170,- Kč., , podnikové stravování, 5 týdnů dovolené,
příspěvek na dovolenou, pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok s následným prodloužením.
Kontakt: zájemci, kteří zašlou životopis e-mailem, případně se ozvou telefonicky, budou pozváni na osobní jednání.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěV Klidu 3133/12, Severní Terasa, 400 11 Ústí nad Labem 11 Mzda minimálně15390 Kč Mzda maximálně23170 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-18T01:57:46

Společnost

Domov pro seniory Severní Terasa, příspěvková organizace
  • Domov pro seniory Severní Terasa, příspěvková organizace
  • Kontakt : Miroslava Šmidtová
  • Telefon : +420 472 775 577
  • E-mail : uctarna@ddst.cz
  • Adresa : V Klidu 3133/12, Severní Terasa, 400 11 Ústí nad Labem 11

Klíčová slova

quotdomov

práce

sociálních

místo

podnikové

stravování

týdnů

dovolené příspěvek

dovolenou

pracovní