PopisRozšiřujeme tým a pro naši digitální produkci přijmeme schopného pracovníka na pozici "Pracovník / pracovnice obsluhy digitální tiskárny a konečného zpracování", který bude mít na starost kompletní obsluhu špičkové digitální tiskárny Konica-Minolta tzn. tiskovou produkci + konečné zpracování (řezání na moderních strojích, příp. balení atd.).

Nabízíme:
- odborné zaškolení
- zajímavé mzdové ohodnocení
- po zaučení navýšení hodinové mzdy
- práci v příjemném kolektivu a v nové moderní výrobní hale
- práce na dobu neurčitou
- služební telefon i pro soukromé využití
- tankovací kartu se slevami na tankování
- občerstvení na pracovišti

Náplň práce:
- plná obsluha špičkové digitální produkční tiskárny Konica Minolta
- odpovědnost za kompletní tiskovou produkci (vizitky, letáky, plakáty, brožury atd.)
- dokončující zpracování na moderních strojích (automatické řezačky papíru, skládačky, bigovačky atd.)
- práce v propracovaném systému zpracování objednávek
- komunikace s grafiky

Požadujeme:
- velká výhoda praxe na obdobné pozici minimálně 1-2 roky
- vysokou zručnost (manuální) a pečlivost
- samostatnost a smysl pro odpovědnost
- rutinní znalost práce na počítači (ms office, internet)
- ochotu učit se novým věcem Minimální vzděláníNižší střední SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHraniční 2253, České Budějovice 5, 370 06 České Budějovice 6 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-17T17:15:59

Společnost

tisknisi s.r.o.
  • tisknisi s.r.o.
  • Kontakt : Radomír Klimeš
  • E-mail : radek@tisknisi.cz
  • Adresa : Hraniční 2253, České Budějovice 5, 370 06 České Budějovice 6

Klíčová slova

práce

digitální

produkci

zpracování

tiskárny

moderních

špičkové

kompletní

pozici

tiskovou