PopisMísto výkonu práce: Nový svět č.p. 355/36, Krásné Březno, Ústí nad Labem.
Náplň práce: údržba budov v areálu firmy ( drobné instalatérské , zednické , elektrikářské,malířské práce, sekání trávy apod.
Požadujeme: základní vzdělání.
Nabízíme: mzdu 14 500 - 17 400,- Kč., příspěvek na stravenky, nástup ihned.
Kontakt: telefonicky si sjednat osobní jednání. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěAUTODÍLY ŠPINDLER HOLDING a.s. - 02, Nový svět 355/36, Krásné Březno, 400 07 Ústí nad Labem 7 Mzda minimálně14500 Kč Mzda maximálně17400 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-18T01:57:46

Společnost

AUTODÍLY ŠPINDLER HOLDING a.s.
  • AUTODÍLY ŠPINDLER HOLDING a.s.
  • Kontakt : Petr Vítek
  • Telefon : +420 776 098 411
  • E-mail : vitek@spindler.cz
  • Adresa : AUTODÍLY ŠPINDLER HOLDING a.s. - 02, Nový svět 355/36, Krásné Březno, 400 07 Ústí nad Labem 7

Klíčová slova

práce

místo

sekání

osobní

sjednat

telefonicky

ihned kontakt

nástup

stravenky

příspěvek