Popismísto výkonu práce: Za opravnou č.p. 4/4, Motol,
150 00 Praha 5
kontakt: Gregorová Vladislava Ing., tel.: 257294257, e-mail: Vladislava.gregorova@ukzuz.cz

Náplň práce:
- provádění odborných zkoušek se zaměřením na vlhkost osiva, hmotnost tisíce semen, čistotu osiva, velikostní třídění

Požadavky:
- středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou
- znalost práce na PC
- zkušenosti s prací v laboratoři vítány

V případě zájmu o tuto pozici zašlete Váš strukturovaný životopis do 10. října 2018 na email: kariera@ukzuz.cz, pod značkou Laborant.

Nabízíme: 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc, příspěvek na stravování formou stravenek, příspěvek na kulturní, sportovní a rekreační aktivity, možnost využití rekreačních a ubytovacích zařízení organizace, stabilitu zaměstnání Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěÚKZÚZ Praha - Motol, Za opravnou 4/4, 15000 Praha 5 Mzda minimálně16000 Kč Nastoupit od2018-11-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-09-28T01:58:21

Společnost

Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský
  • Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský
  • Kontakt : Vladislava Gregorová
  • Telefon : +420 257 294 257
  • E-mail : Vladislava.gregorova@ukzuz.cz
  • Adresa : ÚKZÚZ Praha - Motol, Za opravnou 4/4, 15000 Praha 5

Klíčová slova

osiva

práce

dní

příspěvek

laborantnabízíme

navíc

volna

zdravotního

dovolené

místo