PopisPodrobnosti k inzerované pozici, vzor přihlášky a osobního dotazníku jsou na webových stránkách města www.doksy.com. Požadujeme splnění zákonných a kvalifikačních předpokladů.
Náplň práce: komplexní plnění úkolů při zajišťování místních záležitostí veřejného pořádku v obci.
Nabízíme:Náborový příspěvek, osobní příplatek až 50% základního platu, zvláštní příplatek 5.000,- Kč měsíčně, stravenky, sick days, 25 dnů dovolené
Písemné přihlášky doručovat v zalepené obálce, označené textem: Neotvírat - výběrové řízení na místo strážník městské policie" Minimální vzděláníÚSV SměnnostTurnusové služby Pracovištěnáměstí Republiky 193, 472 01 Doksy Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-07-18

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-18T01:57:46

Společnost

Město Doksy
  • Město Doksy
  • Kontakt : Eva Burešová
  • Telefon : +420 487 882 425
  • E-mail : dedkova@doksy.com
  • Adresa : náměstí Republiky 193, 472 01 Doksy

Klíčová slova

příplatek

přihlášky

podrobnosti

dovolené písemné

základního

platu

zvláštní

měsíčně

stravenky

sick