PopisADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-CE
V případě zájmu pište na e-mail: info@lb-net.cz, bližší informace od 8:00 -17:00 hod na tel.: 774484150 p. Zvoníček.
IT firma hledá administrativní pracovnici/pracovníka se zaměřením na účetnictví a fakturaci. Práce v malém kolektivu.
Náplň práce: vystavování faktur, práce se skladem, řešení fakturace, reklamace a monitoring plateb,vkládání dat do interního systému, zajišťování korespondence, řešení pohledávek. Požadujeme: Základní znalost pojmů a orientace v IT oboru je nutná ! Z nalost podvojného účetnictví. Orientace v programu POHODA a ISP admin výhodou. Trestní bezúhonnost, spolehlivost, samostatnost a schopnost se rychle učit novým věcem. Znalost MS Office (hlavně Excel, Word), Internet, Mail, komunikativnost. Nabízíme důkladné zaškolení a přátelský kolektiv.
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěJiří Zvoníček - provozovna Lázně Bělohrad, Prostřední Nová Ves 44, 507 81 Lázně Bělohrad Mzda minimálně16000 Kč Mzda maximálně22000 Kč Nastoupit od2019-07-17

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-18T01:57:46

Společnost

Jiří Zvoníček
  • Jiří Zvoníček
  • Kontakt : Jiří Zvoníček
  • Telefon : +420 774 484 150
  • E-mail : info@lb-net.cz
  • Adresa : Jiří Zvoníček - provozovna Lázně Bělohrad, Prostřední Nová Ves 44, 507 81 Lázně Bělohrad

Klíčová slova

práce

administrativní

řešení

účetnictví

znalost

orientace

nalost

podvojného

programu

pohoda