PopisPožadavky:
střední odborné vzdělání technického směru, stavební obor výhodou, praxe s prováděním zkoušek výhodou, zaučíme i absolventa, uživatelská znalost práce s PC, spolehlivost, zodpovědnost, důslednost, fyzická zdatnost.
Pracovní náplň: provádění zkoušek vstupních surovin a výrobků, evidence provedených zkoušek na PC, spoluupráce s výrobním úsekem na realizaci zkoušek při výrobě, obsluha strojního vybavení podnikové laboratoře.
Nabízíme:
závodní stravování, příspěvek na penzijní pojištění, perspektiva dalšího rozvoje.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSokolská 464, 330 22 Zbůch Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně28000 Kč Nastoupit od2018-12-19

Stručné info

  • Zveřejněna:2018-12-20T02:35:11

Společnost

B & BC, a. s.
  • B & BC, a. s.
  • Kontakt : Jana Straková
  • Telefon : +420 377 199 100
  • Adresa : Sokolská 464, 330 22 Zbůch

Klíčová slova

zkoušek

výhodou

požadavky střední

strojního

evidence

provedených

spoluupráce

výrobním

úsekem

realizaci