PopisSTAVBYVEDOUCÍ JUNIOR
- PP na dobu určitou, po zapracování na dobu neurčitou; nástup dohodou
- Náplň práce: získávání zkušeností a dovedností nezbytných k úspěšnému vykonávání budoucí samostatné pozice stavbyvedoucího
- Požadujeme: SPŠ vzdělání, ovládání PC - MS Excel, MS Word, e-mail, ŘP sk. B, komunikativnost a organizační schopnosti.
- Praxe ve stavebním oboru výhodou, není podmínkou.
- Nabízíme: mzdu + osobní ohodnocení
- V případě zájmu nám životopis zasílejte na e-mail: sferea@sferea.cz

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSferea s.r.o. - Šafaříkova, Hradec Králové, Šafaříkova 666/9, 500 02 Hradec Králové 2 Mzda minimálně17000 Kč Nastoupit od2019-09-02

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-19T01:57:40

Společnost

Sferea s.r.o.
  • Sferea s.r.o.
  • Kontakt : Petra KMONÍČKOVÁ
  • Telefon : +420 777 848 887
  • E-mail : sferea@sferea.cz
  • Adresa : Sferea s.r.o. - Šafaříkova, Hradec Králové, Šafaříkova 666/9, 500 02 Hradec Králové 2

Klíčová slova

dobu

stavbyvedoucí

výhodou

word

bkomunikativnost

organizační

schopnosti

praxe

stavebním

oboru