PopisMísta výkonu práce: Plzeňský kraj a Praha
Krátkodobé zaměstnání na 3 měsíce.
Kontaktní osoba: Kopecká Ivana, tel.: 773 921 609, e-mail: ivana.kopecka@almaxwork.cz; nebo osobně na adrese Janáčkova 1883/62, Plzeň.
Náplň práce: montáž a kompletace výrobku
Požadujeme: flexibilní přístup k práci, manipulační zručnost, schopnost práce ve třísměnném provozu, přesčasy.
Nabízíme: po zkušební době a zapracování navýšení mzdy.
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostPružná pracovní doba PracovištěALMAX WORK-Holding, družstvo - Plzeňský kraj a Praha, Plzeňský kraj a Praha Mzda minimálně13350 Kč Nastoupit od2019-09-27

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-19T01:57:40

Společnost

ALMAX WORK-Holding, družstvo
  • ALMAX WORK-Holding, družstvo
  • Kontakt : Ivana Kopecká
  • Telefon : +420 773 921 609(8:00-17:00)
  • E-mail : ivana.kopecka@almaxwork.cz
  • Adresa : ALMAX WORK-Holding, družstvo - Plzeňský kraj a Praha, Plzeňský kraj a Praha

Klíčová slova

práce

místa

schopnost

flexibilní

přístup

práci

manipulační

zručnost

provozu

třísměnném