PopisCZ-ISCO: 71199 Ostatní řemeslníci, kvalifikovaní pracovníci stavební výroby
ŘEMESLNÍK / ŘEMESLNICE VE STAVEBNÍ VÝROBĚ
Místo výkonu práce: Chlumec nad Cidlinou III, Rooseveltova ul
- PP na dobu neurčitou, nástup možný od 1.8.2019
- Náplň práce: zhotovení dlažby, omítky, fasády
- Požadujeme: alespoň základní vzdělání
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, kontaktní osoba: Vintoniv Oksana, tel.: 774 312 959 Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMAROLEKS s.r.o. - Chlumec nad Cidlinou, Rooseveltova, Chlumec nad Cidlinou III, 503 51 Chlumec nad Cidlinou Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-19T01:57:40

Společnost

MAROLEKS s.r.o.
  • MAROLEKS s.r.o.
  • Kontakt : Oksana Vintoniv
  • Telefon : +420 774 312 959
  • E-mail : oksana.vintoniv@seznam.cz
  • Adresa : MAROLEKS s.r.o. - Chlumec nad Cidlinou, Rooseveltova, Chlumec nad Cidlinou III, 503 51 Chlumec nad Cidlinou

Klíčová slova

práce

stavební

czisco

zhotovení

dlažby

omítky

fasády

požadujemealespoň

základní

vzdělání