PopisUČITEL / UČITELKA V MŚ
- PP na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení, nástup 26.8.2019
- Náplň práce: Plat dle délky praxe a platných platových tabulek pro pedagogické pracovníky.
- Požadované vzdělání dle zák. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících - kvalifikace učitele/učitelky v MŠ (středoškolské či vysokoškolské vzdělání v oboru předškolní pedagogika).
- Provozní doba MŠ 6:15 hod - 16:15 hod.
- Nabízíme: Stravování ve vlastní ŠJ. Příspěvky z FKSP - stravování, penzijní připojištění.

- Požadujeme: Svědomitost, spolehlivost, flexibilita, kreativita, příjemné vystupování, kladný vztah k dětem, spolupráce v kolektivu.
- Strukturovaný životopis; průběh dosavadních zaměstnání; doklad o dosaženém vzdělání; souhlas se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů - zaslat na email: zs.nepolisy@seznam.cz nebo na adresu ZŠ a MŠ Nepolisy, 503 63 Nepolisy 142, příp. HLÁSIT SE: tel.: 734 201 415, e-mail: zs.nepolisy@seznam.cz, osobně po telefonické domluvě.

Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěMateřská škola, Nepolisy 246, 503 63 Nepolisy Mzda minimálně27300 Kč Nastoupit od2019-08-26

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-19T01:57:40

Společnost

Základní škola a Mateřská škola, Nepolisy
  • Základní škola a Mateřská škola, Nepolisy
  • Kontakt : Vejvodová Lucie, DiS. Mgr. Kohout Jiří - ředitel,
  • Telefon : +420 734 201 415
  • E-mail : zs.nepolisy@seznam.cz
  • Adresa : Mateřská škola, Nepolisy 246, 503 63 Nepolisy

Klíčová slova

vzdělání

dle

údajů

stravování

hod

nepolisy

zsnepolisyseznamcz

osobních

učitel

strukturovaný