PopisNÁPLŇ PRÁCE:řidič MKD - VOLVO FH 500 + plachta SCHMITZ - na pravidelné přepravy CZ - Itálie - CZ
POŽADAVKY: řidičský průkaz C + E, platné dokumenty pro řízení vozidla nad 3,5 t, kladný vztah k technice , spolehlivost a chuť pracovat
NABÍZÍME: pravidelnou práci, pravidelný plat, vozidlo Volvo FH 500, vlastní servisní zázemí, 3 víkendy v měsíci volné, možnost parkování v místě bydliště
KONTAKT: telefonicky (po 16h), e-mailem Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěAD - sped Svitavy s.r.o. - Svitavy (Říční), Říční 1578/1, Předměstí, 568 02 Svitavy 2 Mzda minimálně50000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-19T01:57:40

Společnost

AD - sped Svitavy s.r.o.
  • AD - sped Svitavy s.r.o.
  • Kontakt : Vojtěch Anderle
  • Telefon : +420 736 481 111
  • E-mail : adecar@seznam.cz
  • Adresa : AD - sped Svitavy s.r.o. - Svitavy (Říční), Říční 1578/1, Předměstí, 568 02 Svitavy 2

Klíčová slova

volvo

náplň

víkendy

pravidelný

plat

vozidlo

vlastní

servisní

zázemí

volné