PopisPožadujeme :

ŘP minimálně sk. C,E;

kartu řidiče nákladního vozidla pro dig. tachografy

průkaz oprávnění pro obsluhu hydraulické ruky

vazačské zkoušky

komunikativnost, vstřícnost a pečlivost

Výhodou :

znalost stavebních materiálů

Náplň práce :

příjem a výdej zboží

zavážení zboží k zákazníkovi dle jejich požadavků

Benefity:

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, zvýhodněné půjčky zaměstnancům
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěColeman S.I., a.s. Uherské Hradiště 1, Průmyslová 1394, 686 01 Uherské Hradiště 1 Mzda minimálně28000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-18T14:25:31

Společnost

Coleman S.I., a.s.
  • Coleman S.I., a.s.
  • Kontakt : Marián Janečka
  • Telefon : +420 725 675 660
  • E-mail : marian.janecka@coleman.cz
  • Adresa : Coleman S.I., a.s. Uherské Hradiště 1, Průmyslová 1394, 686 01 Uherské Hradiště 1

Klíčová slova

požadujeme

firemní

zboží

zákazníkovi

dle

požadavkůbenefitybonusyprémie

mobilní

telefon

sleva

výrobkyslužby