PopisCZ-ISCO: 71152 Stavební truhláři
STAVEBNÍ TRUHLÁŘ / TRUHLÁŘKA
- Místo výkonu práce: Dřevařská 476, 500 03 Hradec Králové
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned nebo dle domluvy
- Požadujeme: praxe v oboru nutná, ŘP sk. B výhodou
- Náplň práce: stavební truhlář v dřevovýrobě
- Nabízíme: stravenky
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky či e-mailem, kontaktní osoba: Poláková Markéta, telefon 495 463 095, 777 137 834, mail: marketa.polakova@drevocomplet.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDřevařská 476, Pouchov, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně24000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-19T01:57:40

Společnost

Dřevo complet, s.r.o.
  • Dřevo complet, s.r.o.
  • Kontakt : Markéta Poláková
  • Telefon : +420 495 432 095,777 137 834
  • E-mail : marketa.polakova@drevocomplet.cz
  • Adresa : Dřevařská 476, Pouchov, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

truhlář

práce

czisco

kontaktujte

stavební

dřevovýrobě

nabízíme

stravenky

případě

zájmu