PopisSTAVEBNÍ DĚLNÍK / DĚLNICE
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Požadujeme: samostatnost; pracovitost, spolehlivost, ochotu pracovat převážně mimo domov; praxe v oboru výhodou; ŘP výhodou,
- Náplň práce: stavby prováděné společností na území ČR i v zahraničí
- Nabízíme: 25 dní dovolené, 13. plat
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem
- V případě zájmu nás kontaktujte osobně (na adrese Mezitraťová 137/46, Praha 9; po - pá 7:30 - 15:30), e-mailem, telefonicky (po - pá; 7:00 - 15:30), kontaktní osoba: Bradáčová Kristýna Mgr., tel.: 281 090 807, e-mail: Kristyna.bradacova@gjw-praha.cz Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTurnusové služby PracovištěGJW Praha spol. s r.o. - pracoviště Hradec Králové, Na Důchodě 1674/19a, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2 Mzda minimálně115 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-20T01:56:53

Společnost

GJW Praha spol. s r.o.
  • GJW Praha spol. s r.o.
  • Kontakt : Kristýna Bradáčová
  • Telefon : +420 281 090 807
  • E-mail : Kristyna.bradacova@gjw-praha.cz
  • Adresa : GJW Praha spol. s r.o. - pracoviště Hradec Králové, Na Důchodě 1674/19a, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2

Klíčová slova

výhodou

případě

zájmu

kontaktujte

telefonicky

stavební

emailem

nabízíme

dní

dovolené