PopisNáplň práce:
montáž autosedaček; manipulace s výrobky; vizuální kontrola výrobku.

Požadujeme:
praxe ve výrobní společnosti výhodou; manuální zručnost; fyzickou zdatnost; pečlivost a samostatnost; spolehlivost; dochvilnost.

Nabízíme:
stravenky v hodnotě 100 Kč/pracovní den; docházkový bonus 1000 Kč; nadstandardní příplatky a bonusy; 1 týden dovolené navíc; směnný provoz s volnými víkendy.

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Bc. Anna Kainarová:
- zasláním životopisu (CV) na adresu: hr@c-das.com,
- telefonicky na čísle 725 607 831,
- osobně ve dnech PO - PÁ od 8:30 do 16:00 na adrese místa výkonu práce.

Místo výkonu práce: DAS Czech Republic s.r.o., Olomoucká č.p. 306, 753 01 Hranice 1.

Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěOlomoucká 306, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1 Mzda minimálně19200 Kč Mzda maximálně22400 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-20T01:56:53

Společnost

DAS Czech Republic s.r.o.
  • DAS Czech Republic s.r.o.
  • Kontakt : Anna Kainarová
  • Telefon : +420 725 607 831
  • E-mail : hr@c-das.com
  • Adresa : Olomoucká 306, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1

Klíčová slova

výkonu

náplň

telefonicky

víkendyzájemci

hlásit

kontaktní

osoby

paní

anna

kainarová