PopisOBSLUHA ČERPACÍ STANICE
- PP na dobu neurčitou, nástup ihned nebo po domluvě
- Náplň práce: pokladní prodej pohonných hmot, zboží ze shopu a výrobků z bistra na čerpací stanici Benzina na dálnice D11 (odpočívka Osice, směr HK)
- Požadujeme:spolehlivost,
- Nabízíme: příspěvek na stravování
- Pozice je vhodná i pro absolventy a OZP
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky či e-mailem, kontaktní osoba: Řezníčková Eva, tel.: 603812053, e-mail: reznicek@gmail.com
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěČerpací stanice Osice u dálnice D11 Mzda minimálně24000 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-20T01:56:53

Společnost

Mgr. Oldřich Řezníček
  • Mgr. Oldřich Řezníček
  • Kontakt : Eva Řezníčková
  • Telefon : +420 603 812 053
  • E-mail : reznicek@gmail.com
  • Adresa : Čerpací stanice Osice u dálnice D11

Klíčová slova

čerpací

obsluha

směr

hk

požadujemespolehlivost

nabízíme

příspěvek

stravování

pozice

vhodná