Popisvýše nástupního platu záleží na délce praxe. Plat se po zkušební době zvyšuje o osobní příplatek.
Stručný popis pracovní pozice:
- spolupráce při údržbě a správě městské zeleně, poskytování odborné a metodické pomoci
- vedení agendy odpadového hospodářství města podle schváleného plánu
- projektové řízení záměrů v oblasti životního prostředí vyplývající ze strategického plánu rozvoje
- vedení agendy spojené s měřící stanicí
Požadavky na uchazeče:
- minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou
- vzdělání se zaměřením životního prostředí, lesnictví, krajinářství výhodou
- řidičské oprávnění skupiny "B"
- praxe ve veřejné správě výhodou
- znalosti zákona o odpadech výhodou
- organizační a komunikační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, schopnost práce v kolektivu, vysoké pracovní nasazení
- dobrá znalost práce na PC
Předpokládaný termín nástupu: dohodou
Místo výkonu práce: Město Štětí
Pracovní poměr: na dobu neurčitou
Bližší informace k pracovní pozici: Ing. Ladislav Balatý, tel: 416 859 313 nebo na email: ladislav.balaty@steti.cz
Jak se přihlásit do výběrového řízení, co a jak doložit kompletně najdete na www.steti.cz.
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMírové nám. 163, 411 08 Štětí Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-20T01:56:53

Společnost

Město Štětí
  • Město Štětí
  • Kontakt : Ladislav Balatý
  • Telefon : +420 416 859 313
  • E-mail : ladislav.balaty@steti.cz
  • Adresa : Mírové nám. 163, 411 08 Štětí

Klíčová slova

práce

výhodou

pracovní

správě

řízení

agendy

praxe

vedení

vzdělání

životního