PopisMísto výkonu práce Pardubice
Strážný/á
Náplň práce:
o Drobná administrativa
o Komunikace s řidiči, klientem i bezpečnostním manažerem
o Kontrola vjezdů
o Pochůzková činnost
o Kontrola dodržování bezpečnosti v rámci objektu
o Střídavá práce ve stoje a v sedě - vhodné i pro invalidní důchodce
Požadavky:
o Chuť pracovat
o Trestní bezúhonnost
Nabízíme:
o Mzdu až 19500,-Kč
o Pracovní poměr na dobu neurčitou a zázemí stabilní společnosti
o Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
o Možnost profesního i platového růstu
o Bohatý motivační program
o Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace
o Možnost týdenních záloh

Místo je vhodné pro absolventy či OZZ.
První kontakt telefonicky nebo e-mailem. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěMark2 Corporation Czech a.s. - pracoviště, U Zámečku 27, Pardubičky, 530 03 Pardubice 3 Mzda minimálně15700 Kč Mzda maximálně19500 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-20T01:56:53

Společnost

Mark2 Corporation Czech a.s.
  • Mark2 Corporation Czech a.s.
  • Kontakt : Silva Mojžíšová
  • Telefon : +420 800 111 112
  • E-mail : s.mojzisova@m2c.eu
  • Adresa : Mark2 Corporation Czech a.s. - pracoviště, U Zámečku 27, Pardubičky, 530 03 Pardubice 3

Klíčová slova

práce

vhodné

místo

motivační

stabilní

společnosti o kompletní

uniformu

příspěvek

obuv o možnost

profesního