PopisNÁPLŇ PRÁCE: prodej a doplňování zboží, zodpovědnost za svěřený úsek, čeká na Vás zajímavá práce v podobě kontroly čerstvosti ovoce a zeleniny, doplňování zboží, práce na pokladně
POŽADAVKY: praxe výhodou, příjemné a vstřícné vystupování, ochota pracovat v kolektivu
NABÍZÍME: mzdu 120 Kč/hodinu + odměny, firemní benefity - atraktivní ceny služeb mobilního operátora, příspěvek na obědy, zaškolení, možnost plného nebo zkráceného úvazku, nástup možný dle dohody, možnost čerpání dalších firemních výhod
KONTAKT: telefonicky, e-mailem Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostDvousměnný provoz PracovištěQanto Services s.r.o. - Svitavy (Pavlovova), Pavlovova 1704/12a, Předměstí, 568 02 Svitavy 2 Mzda minimálně120 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-20T01:56:53

Společnost

Qanto Services s.r.o.
  • Qanto Services s.r.o.
  • Kontakt : Milena Kliková
  • Telefon : +420 604 693 319
  • E-mail : klikova.milena@qanto.cz
  • Adresa : Qanto Services s.r.o. - Svitavy (Pavlovova), Pavlovova 1704/12a, Předměstí, 568 02 Svitavy 2

Klíčová slova

práce

doplňování

zboží

možnost

plného

atraktivní

ceny

služeb

mobilního

operátora