PopisSpolečnost IF FACILITY a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici FACILITY MANAŽER/KA se zaměřením na služby úklidu s místem výkonu práce v pardubickém kraji
Náplň práce:
- Řízení přidělených projektů
- Vedení týmů pracovníků na přidělených projektech
- Komunikace se stávajícími i novými klienty
- Vyhledávání nových obchodních příležitostí
- Snižování provozních nákladů projektů
- Zvyšování kvality služeb
Požadujeme:
- Organizační a komunikační schopnosti
- Flexibilitu a proklientský přístup
- Dobrou znalost práce s MS Office
- Řidičský průkaz skupiny B
- aktivní řidič
- Trestní bezúhonnost
- Praxe na obdobné pozici vítána
Nabízíme:
- Samostatnou a zajímavou práci s možností finančního i profesního růstu
- Zázemí stabilní české společnosti - Služební vůz, PC a telefon - Práci na HPP, možnost zkráceného úvazku - Možnost dlouhodobého uplatnění v neustále rostoucí firmě - Pracovní pozice je vhodná i pro OZP a OZZ.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky 08:00 - 15:00 Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěIF FACILITY a.s. - pracoviště Elektrárna Chvaletice, K Elektrárně 227, 533 12 Chvaletice Mzda minimálně21000 Kč Mzda maximálně23000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-20T01:56:53

Společnost

IF FACILITY a.s.
  • IF FACILITY a.s.
  • Kontakt : Miroslava Floriánská
  • Telefon : +420 774 899 528
  • E-mail : kariera@iffacility.cz
  • Adresa : IF FACILITY a.s. - pracoviště Elektrárna Chvaletice, K Elektrárně 227, 533 12 Chvaletice

Klíčová slova

práce

možnost

projektů

přidělených

práci

společnost

zázemí

růstu

profesního

finančního