PopisMísto výkonu práce: Budějovická č.p. 1125/11m, Praha 4
Kontaktovat mailem jirasek@vodacz.com
Náplň práce:
Příprava zakázek pod vedením projektového manažera
Požadujeme:
Odpovědnost, pečlivost, chuť pracovat
Řidičský průkaz - aktivní řidič
Znalost PC a MS Office
Min. středoškolské vzdělání s maturitou, technický směr je výhodou
Snahu učit se
Komunikativnost a časovou flexibilitu
Zaměstnanecké výhody: Provizní systém ze zakázek, firemní benefity po zkušební době
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěVODA CZ s.r.o. Praha 4, Budějovická 1125/11, Michle, 140 00 Praha 4 Mzda minimálně35000 Kč Nastoupit od2019-07-17

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-20T01:56:53

Společnost

VODA CZ s.r.o.
  • VODA CZ s.r.o.
  • Kontakt : Jirásek Vojtěch
  • E-mail : jirasek@vodacz.com
  • Adresa : VODA CZ s.r.o. Praha 4, Budějovická 1125/11, Michle, 140 00 Praha 4

Klíčová slova

zakázek

časovou

maturitou

technický

směr

výhodou snahu

učit

se komunikativnost

místo

středoškolské