PopisA16 z:19/7/2019
Náplň práce:
- obsluhování CNC obráběcího horizontálního 4-osého centra HAAS EC 1600 a práce na řídicím systému FANUC.
Požadujeme:
- praxi na CNC horizontální (případně i vertikální) fréze, schopnost čtení výkresové dokumentace,.
Nabízíme:
- 2 směnný provoz (ranní a odpolední směna)
- 13. plat, prémie, 2 x do roka firemní večírek.
V případě zájmu pošlete životopis na email: obchod@priam.cz
Kontaktováni budou jen Ti uchazeči, kteří budou vybráni do užšího kola výběrového řízení. Děkujeme za pochopení.

Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěPRIAM s.r.o., pracoviště v Areálu Selika Frýdek-Místek, Pionýrů 839, Místek, 738 01 Frýdek-Místek 1 Mzda minimálně33000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-07-19

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-20T01:56:53

Společnost

PRIAM s.r.o.
  • PRIAM s.r.o.
  • Kontakt : Tomáš Kolkop
  • Telefon : +420 777 946 566
  • E-mail : obchod@priam.cz
  • Adresa : PRIAM s.r.o., pracoviště v Areálu Selika Frýdek-Místek, Pionýrů 839, Místek, 738 01 Frýdek-Místek 1

Klíčová slova

cnc

a16z1972019 náplň

zájmu

odpolední

směna

plat

prémie

roka

firemní

večírek v