PopisNáplň práce: kompletní vedení účetnictví firmy.
Požadujeme: praxe minimálně 3 roky, znalost zákonů - legislativy, velmi dobré komunikační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, aktivní přístup, znalost AJ výhodou, pokročilá znalost MS Office(zejména Excel, Word), řidičský průkaz B - aktivní řidič.
Nabízíme: zajímavá a zároveň náročná práce. Firemní benefity + 25 dnů dovolené, stravenky, možnost prodloužení doby určité.
První kontakt: telefonicky (po-pá 8-14 h.), emailem nebo osobně v sídle firmy (po-pá 8-14 h.)

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba Pracoviště1. máje 2625, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-20T01:56:53

Společnost

MEDITES PHARMA, spol. s r.o.
  • MEDITES PHARMA, spol. s r.o.
  • Kontakt : Milena Dostálová
  • Telefon : +420 571 115 901,604 254 150
  • E-mail : milena_dostalova@meditespharma.cz
  • Adresa : 1. máje 2625, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1

Klíčová slova

znalost

práce

popá

aktivní

dnů

průkaz

řidič nabízíme

zajímavá

zároveň

náročná