PopisNáplň práce:
zajištění agendy na úseku výroby; práce s interním informačním systémem společnosti; administrativní podpora výrobního oddělení; podpora při zpracování reportů a při vytváření plánu výroby.

Požadujeme:
zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti výhodou.

Nabízíme:
stravenky; docházkový bonus.

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Dagmar Tížková:
- telefonicky ve dnech PO - PÁ 7:30 - 14:00 hod.na čísle 587 800 070,
- osobně ve dnech PO - PÁ 7:30 - 14:00 hod. na adrese: Olomoucká, č.p. 306, 753 01 Hranice 1. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěOlomoucká 306, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-20T01:56:53

Společnost

DAS WELDING s.r.o.
  • DAS WELDING s.r.o.
  • Kontakt : Dagmar Tížková
  • Telefon : +420 587 800 070
  • E-mail : tizkova.dagmar@c-das.com
  • Adresa : Olomoucká 306, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1

Klíčová slova

dnech

podpora

společnosti

bonuszájemci

hlásit

kontaktní

osoby

paní

dagmar

tížková