PopisMÍSTO VÝKONU PRÁCE: V Kasárnách č.p. 906, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto + stavby
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
PRACOVNÍ NÁPLŇ: montáž sendvičových panelů po celé ČR, výhodou bydliště v oblasti Poličky a Svitav
PRACOVNÍ DOBA: 6.00 - 14.30 hodin
POŽADUJEME:
- výhodou je zkušenost s montážními pracemi ocelové konstrukce a sendvičových panelů
- flexibilita
- fyzická zdatnost
- spolehlivost
NABÍZÍME: stravenky, stabilní a dlouhodobé zaměstnání, možnost firemního vozidla k dispozici, profesní růst
KONTAKT: Veselá Pavlína, tel.: 465 526 301, e-mail: vesela@p-systems.cz Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěP-SYSTEMS s.r.o. - Vysoké Mýto, V Kasárnách, V Kasárnách 906, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto Mzda minimálně23000 Kč Mzda maximálně28500 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-24T02:19:25

Společnost

P-SYSTEMS s.r.o.
  • P-SYSTEMS s.r.o.
  • Kontakt : Pavlína Veselá
  • Telefon : +420 465 526 301
  • E-mail : vesela@p-systems.cz
  • Adresa : P-SYSTEMS s.r.o. - Vysoké Mýto, V Kasárnách, V Kasárnách 906, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto

Klíčová slova

výhodou

sendvičových

místo

konstrukce

panelů

flexibilita

fyzická

zdatnost

spolehlivost nabízíme

stravenky