PopisV případě zájmu o tuto pozici zašlete aktuální životopis s fotografií na email: michalcikova@christof.cz. Všem zájemcům děkujeme, ale kontaktovat budeme pouze vybrané uchazeče.

Referent/ka obchodní kanceláře www.christof.cz
Úspěšná, česká společnost CHRIŠTOF, spol. s r.o., zabývající se praním a pronájmem prádla, nyní vyhlašuje výběrové řízení na pozici, Referent/ka obchodní kanceláře.

NÁPLŇ PRÁCE:
- pečovat o stávající či nové zákazníky, ať už telefonicky nebo se za nimi vypravíš osobně, zeptat se zda vše funguje jak má, a zda něco nepotřebují
- administrativa - znalost Excelu
- služební cesty, inventury ve zdravotnických zařízeních
POŽADAVKY:
- středoškolské/vysokoškolské vzdělání, vhodné i pro absolventy, dobrou znalost obsluhy PC, velmi dobrou znalost MS Office - hlavně MS Excel, mírně pokročilou znalost AJ nebo NJ výhodou, orientaci na zákazníka, ŘP skupiny B - musíš být aktivním řidičem
- prezentační, argumentační a organizační dovednosti
- svědomitost, flexibilita a ochota cestovat, příjemné vystupování, psychická odolnost, samostatnost, pečlivost, odpovědnost

NABÍZÍME:
- smlouva na HPP na 1 rok s fixní finanční odměnou 25.000,-Kč + osobním ohodnocením, a bonusy do výše 3.000,-Kč za účast na služebních cestách. Příspěvek na preventivní péči 700,-Kč/měsíc, dovolenou 5 týdnů, příspěvek na stravování 55,-Kč/den, dopravným až 1.200,-Kč/měs, finančními odměnami při výročích, příspěvkem na dovolenou a Vánoce 1.000,-Kč, čeká tě práce v mladém kolektivu, v úspěšné české společnosti, práci v dynamicky se rozvíjející oblasti, samozřejmostí je zaškolení a praktická pomoc

Nástup do zaměstnání dohodou.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěCHRIŠTOF, spol. s.r.o., Komárovské nábřeží 465/10, Komárov, 617 00 Brno 17 Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-23T01:58:07

Společnost

CHRIŠTOF, spol. s r.o.
  • CHRIŠTOF, spol. s r.o.
  • Kontakt : Lucie Michalčíková
  • Telefon : +420 777 307 110
  • E-mail : michalcikova.lucie@christof.cz
  • Adresa : CHRIŠTOF, spol. s.r.o., Komárovské nábřeží 465/10, Komárov, 617 00 Brno 17

Klíčová slova

znalost

příspěvek

pozici

dobrou

dovolenou

obchodní

osobním

finanční

odměnou

25000kč