Popis83421 Obsluha strojů a zařízení pro práce na železniční trati
ZamK
Pracoviště: Ostrava
Předem volat 9-15 hod. a domluvit si schůzku. Kontakt osobně na adrese Polanecká 827/49, Ostrava - Svinov.

Požadavky: zkušenosti na železničních stavbách, dobrý zdravotní stav.
Náplň práce: práce na železničních stavbách dle pokynů nadřízeného při využití mechanizace a strojového vybavení firmy - zednické, tesařské, zámečnické práce, betonáže, kamenné dlažby.
Nabízíme: týden dovolené navíc. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSTRABAG Rail a.s., Ostrava, Ostrava Mzda minimálně21000 Kč Mzda maximálně27000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-07-23T01:58:07

Společnost

STRABAG Rail a.s.
  • STRABAG Rail a.s.
  • Kontakt : Václav Hrachovina
  • Telefon : +420 734 170 726
  • E-mail : vaclav.hrachovina@strabag.com
  • Adresa : STRABAG Rail a.s., Ostrava, Ostrava

Klíčová slova

práce

stavbách

železničních

firmy

pokynů

nadřízeného

využití

mechanizace

strojového

vybavení